За минулу добу на фронті зафіксовано 251 бойове зіткнення.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Олександрівському напрямку противник атакував чотири рази, поблизу Зеленого Гаю, Тернового та в бік населеного пункту Андріївка-Клевцове.
На Гуляйпільському напрямку росіяни здійснили 29 атак: в районах Рибного, Прилук, Залізничного, Чарівного та в бік Добропілля, Воздвижівки, Верхньої Терси, Гіркого, Новоселівки, Гуляйпільського.



На Оріхівському напрямку українські захисники зупинили шість спроб противника просунутися вперед в районах Степногірська, Щербаків та в бік Нової Токмачки, Чарівного.
Загалом минулої доби втрати російських військових склали 1310 осіб. Також знешкоджено шість танків, 10 бойових броньованих машин, 74 артилерійські системи, дві реактивні системи залпового вогню, два засоби ППО, дев’ять наземних робототехнічних комплексів, 2120 безпілотних літальних апаратів, 326 одиниць автомобільної та 10 одиниць спеціальної техніки ворога.


