Діти з окупованої Запорізької області стають «солдатами Путіна»

Росія продовжує масштабну мілітаризацію дітей, готуючи їх до служби в армії та війни проти України.

Про це повідомив очільник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко.

За його словами, мілітаризація дітей – це не абстрактна загроза чи перебільшення. Це реальні українські діти, які зараз перебувають в окупації. На цих територіях сьогодні залишаються близько 600 тисяч дітей. Саме з них Росія намагається виховати майбутніх солдатів для своїх потреб.

На даний момент через табір у Волгоградській області вже пройшли 1200 дітей із чотирьох окупованих областей України (без урахування Криму). І це лише початок – попереду планується відправити ще як мінімум удвічі більше дітей.

«Катерина Пенчук. Запорізька область. Табір військової підготовки «Воїн» у Волгограді. Єдине питання, скількі років пройде, коли вона почне вбивати свої колишніх сусідів та однокласників», – написав Петро Андрющенко.

Діти з окупованої Запорізької області стають «солдатами Путіна»

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *