Зеленський запропонував Москві «зайнятися деокупацію Криму»

Володимир Зеленський повідомив, що країни-учасниці саміту «Кримської платформи» затвердили Спільну декларацію , в якій обов’язково залишать місце для підпису представника РФ.
Президент також підкреслив, що Росія завжди може приєднатися до «Кримської платформі» для спільного пошуку шляхів деокупацію півострова.

«Декларація чітко фіксує невизнання незаконної анексії Криму Росією, зобов'язання розглянути введення додаткових політичних, дипломатичних обмежувальних заходів щодо Росії в разі подальшої агресії, об'єднання зусиль усіх країн-учасниць нашої Кримської платформи для зміцнення безпеки і стабільності в Чорноморському регіоні», - сказав Володимир Зеленський .

Він повідомив, що кожна країна-учасниця саміту визначить свого «відповідального чиновника для подальшої співпраці з офісом« Кримської платформи ».

Володимир Зеленський також заявив, що в декларації завжди буде рядок для підпису представника Росії.

"Російська Федерація, яка, звичайно, не брала участі в саміті, але так активно обговорювала, коментувала, реагувала, була настільки активною, що склалося враження, ніби вона повноцінний учасник Кримської платформи. Якщо цей майданчик настільки цікавить її, ми запрошуємо Російську Федерацію приєднатися до Кримської платформі для спільного вироблення шляхів деокупацію Криму та виправлення її історичної трагічної помилки.Смотри такжеГлавные прогульщики пленарных заседаний в 2020 году Я обіцяю, що в декларації саміту, яка засуджує окупацію Криму, завжди буде рядок для підпису представника Російської Федерації. Швидше за все, цей підпис буде на останньому саміті Кримської платформи в Ялті ", - заявив Зеленський.

За його словами, відбувся саміт свідчить про те, що Росія вперше на міжнародному рівні була визнана країною-окупантом.

"Вперше на міжнародному рівні Росія визнана державою-окупантом. І відповідно до норм міжнародного гуманітарного права вона повинна негайно припинити порушення прав людини на тимчасово окупованій півострові Крим і забезпечити вже зараз безперешкодний доступ до Криму для міжнародних гуманітарних і правозахисних організацій", - сказав Зеленський .

Джерело: https://myc.news/ua/politika/zelenskij_predlozhil_moskve_zanyatsya_deokkupaciej_kryma

Зеленський запропонував Москві «зайнятися деокупацію Криму»

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.