Зеленський заявив про закінчення олігархічної гілки влади в Україні

Після прийняття закону про олігархів президент України Володимир Зеленський заявив, що у олігархів залишився тільки один шлях — стати чистим бізнесом.


«Конституція визначає, що державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу і судову. Але фактом життя в нашій державі протягом багатьох років було існування також олігархічної гілки влади — групи людей, які вважали, що вони важливіше, ніж законодавці, чиновники або судді. Кожен українець знає, хто ці люди, яких називають олігархами.


Кожен українець знає, як олігархи купували політичний вплив і як вони використовували політиків заради своїх інтересів. Держава не мала права це ігнорувати — ніколи. Ні в 2000-х роках, ні в 2010-х роках, ні тим більше зараз», — пише Зеленський в Телеграм.


За його словами, завдяки антиолігархічному закону Україна отримує шанс на побудову цивілізованих і чистих відносин між великим бізнесом і державою.


«Так, це багатьом політикам не подобається. Так, вони хочуть жити, як раніше, працюючи на олігархів. Так, було дуже багато тиску на наших депутатів, дуже багато інтриг і навіть шантажу. Але закон прийнятий… Олігархічної гілки влади в Україні більше не буде. Законодавча, виконавча і судова — так. А для олігархів шлях один — стати чистим бізнесом», — заявив президент.

Джерело

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *