Зеленський розраховує на роботу представництв Кримської платформи і за межами України

Володимир Зеленський впевнений, що представництва Кримської платформи будуть функціонувати не тільки на території України, а й в інших країнах.

Про це повідомили в ОП.

«Кримська платформа буде існувати не тільки в Києві. У Києві буде центральний офіс, а в багатьох країнах, де є підписанти — там будуть відкриватися ті чи інші напрямки, пов’язані з деокупацією Криму», — сказав український лідер.

За словами глави держави, декларацію за результатами установчого саміту Кримської платформи повинні підписати 45 країн, однак, зазначив він, документ є відкритим, тому інші держави теж зможуть приєднатися до цієї декларації.

«Упевнений на сто відсотків, будуть приєднуватися», — сказав Зеленський і додав, що є країни, які не можуть підтримати цю платформу з різних причин, політичних або економічних, в тому числі і через тиск Росії.

Сьогодні, 23 серпня, в столиці України відбудеться установчий саміт Кримської платформи — міжнародного координаційного механізму з деокупації Криму.

Участь в новому форматі підтвердили 45 країн і міжнародних організацій.

Джерело: https://myc.news/ua/glavnoe/zelenskij_rasschityvaet_na_rabotu_predstavitelstv_krymskoj_platformy_i_za_predelami_ukrainy

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *