Зеленський провів низку кадрових перестановок в ЗСУ

Указом Володимира Зеленського призначені командувач Повітряними силами і командувач Десантно-штурмовими військами.

Про це повідомляє пресслужба глави держави у понеділок, 9 серпня.

Глава держави заслухав доповідь командувача Військово-Морськими силами ЗСУ про ситуацію в зоні відповідальності.

Президент також представив генералів і офіцерів, призначених на керівні посади в Збройних силах України.

«Моїми указами призначені на посади: командувача Повітряними силами - генерал-майор Микола Олещук, командувача Десантно-штурмовими військами - полковник Максим Миргородський», - сказав Володимир Зеленський.

Як пояснив глава держави, полковник Максим Миргородський був командиром 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Він — перший учасник війни на сході України, що став повним лицарем ордена Богдана Хмельницького.

«Також я погодив, і наказом міністра оборони призначено на посади: командувача оперативного командування «Південь» - генерал-майор Андрій Ковальчук, командувача оперативного командування «Схід» - генерал-майор Олег Мікац, командувача оперативного командування «Захід» - полковник Сергій Литвинов, заступника начальника Генерального штабу - полковник Володимир Коваль. Це досвідчені офіцери, і, найголовніше, що є зараз нашим підходом, всі вони мають бойовий досвід», - підкреслив президент.

Зокрема, Володимир Зеленський зазначив, що генерал-майор Андрій Ковальчук має звання Героя України. В ході активних боїв на Донбасі він командував 80-ю аеромобільною бригадою. Учасник оборони Луганського аеропорту. Двічі поранений. Нагороджений двома орденами Богдана Хмельницького.

Генерал-майор Олег Мікац з вересня 2014 року керував обороною Донецького аеропорту, вважається одним з ключових командирів в цих боях.

Полковник Сергій Литвинов за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

«Я знаю, що кожен з них на своєму посту зробить все від нього залежне для захисту нашої Батьківщини», - переконаний глава держави.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/zelenskij_provel_ryad_kadrovyh_perestanovok_v_vsu?fbclid=IwAR2kT8za2Qu4BLoUzKXU91Y7ZYxFXyZoh8wV9QSb8R-CeD_W2UFspnv66wE

Зеленський провів низку кадрових перестановок в ЗСУ

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.