Зеленський привітав футболістів: Ми пишаємось вами усією країною!

Президент Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу з перемогою над командою Швеції та виходом в 1/4 фіналу Євро-2020.

Як передає Укрінформ, про це Володимир Зеленський написав у Телеграмі.

«Я знав, що сьогодні і від себе особисто, і від усієї України напишу саме ці слова, незалежно від результату: Ми вболівали за вас усією душею! Ми дякуємо вам від усього серця! Ми пишаємось вами усією країною!» — написав Президент.

Він назвав великим щастям написати це саме після перемоги. І отримати можливість написати це ще раз: «Після 1/4. Або після 1/2. А, може, і після фіналу Євро!».

«Сьогодні не було вас і нас. Сьогодні були МИ. Україна! Команда, що налічує понад 40 мільйонів. Від Ужгорода до Луганська. Від Чернігова до Сімферополя. Команда – Україна!» — наголосив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, збірна України з футболу перемогла команду Швеції та вперше вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3272475-zelenskij-privitav-futbolnu-zbirnu-mi-pisaemos-vami-usieu-krainou.html?fbclid=IwAR0qLXngFzh6Ue1RGXR1fQ6mcPnWpQGIPB6kUlJoZ9qig20-9Xmgbhkyj_A

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *