Зеленський озвучив імена нового командування Генштабу ЗСУ

Сьогодні, під час робочого візиту на Житомирщину, Володимир Зеленський представив громадськості нових головнокомандувачів ЗСУ. Ними стали Залужний Валерій Федорович, Шаптала Сергій Олександрович і Мойсюк Євген Георгійович.
«Користуючись нагодою, я у вашій присутності також хочу окремо привітати з призначеннями і представити вам нових командирів в нашому війську. Це головнокомандувач Збройних сил України генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович, і заступник головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгійович», — сказав Зеленський.

«Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це дійсно потужні бойові офіцери, найголовніше — патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військовослужбовців. Я дякую попередньому керівництву Генерального штабу ЗСУ та впевнений, що новопризначене буде нарощувати отриманий бойовий досвід, перехід української армії на стандарти НАТО, і разом з Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників», — додав президент.

В ході візиту на Житомирщину Зеленський привітав військових з п’ятою річницею Дня Сил спеціальних операцій.

«Щоб дати об’єктивну оцінку цим рокам і вашому значенню для нашого українського війська, я хочу нагадати один дуже відомий вислів:» складні часи народжують сильних людей, а надзвичайно складні часи народжують Сили Спеціальних Операцій»», — заявив він.

Президент зазначив, що «ССО є наймолодшим і сучасним видом військ в Україні».

«У 2020 році ССО першими перейшли на типову структуру штабів армії країн НАТО і тісно співпрацюють з партнерами в формі взаємних візитів, тренувань, обміну передовим досвідом, при цьому окремі підрозділи повністю інтегровані з силами ССО НАТО», — повідомив Зеленський.

Він відзначив 140-ий центр ССО, який першим в історії України отримав сертифікат, як підрозділ, що має право бути залученими до виконання завдань у складі НАТО.

Також Зеленський в ході візиту в Житомирську область у четвер, 29 липня, оголосив про підписання законів про збільшення чисельності ЗСУ та про національний опір.

Джерело: https://myc.news/ua/glavnoe/zelenskij_ozvuchil_imena_novogo_komandovaniya_genshtaba_vsu_video

Зеленський озвучив імена нового командування Генштабу ЗСУ

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.