Зеленський: якщо вже стаття Путіна написана і українською мовою, вона потребує відповіді

По прильоту з Берліна в українського президента не було часу детально ознайомитися зі статтею російського президента про братерство народів, але ця стаття обов’язково отримає відповідь.   Про це заявив Володимир Зеленський під час пресконференції в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Гуманітарна політика».   «Ми обов’язково проаналізуємо цю статтю, як тільки я знайду час, детально почитаємо. Якщо потрібно, щоб ця стаття знайшла відповідь. Вона ж нібито написана і по-українськи, значить потрібно, щоб ми щось відповіли, подумаємо».

Зеленський додав, що якщо Путін почав писати українською, то «все ми правильно робимо».

Він також здивувався наявністю вільного часу у президента РФ для підготовки такої об’ємної статті.

«У мене не було часу проаналізувати всю статтю, у мене вчора були важливі зустрічі. Але те, що я прочитав, я побачив глибоку роботу, президент РФ витратив багато часу. Я можу тільки позаздрити, що стільки часу президент такої великої держави може собі дозволити і витратити на такий обсяг детальної роботи», — з сарказмом відповів український лідер.

Він підкреслив, що за час, витрачений на статтю, можна було б провести двосторонню зустріч і обговорити проблеми.   «Ми постійно говоримо про нашу зустріч і щось не вистачає часу у президента Росії. Я не знаю, на що він витрачає час і зараз я бачу результат. Речі, про які він написав, ми могли б проговорити. Я надав би йому багато матеріалу, яким теж можна скористатися в майбутньому», — резюмував Зеленський.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/zelenskij_raz_uzh_statya_putina_napisana_i_na_ukrainskom_yazyke_ona_nuzhdaetsya_v_otvete

Зеленський: якщо вже стаття Путіна написана і українською мовою, вона потребує відповіді

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.