Високі оцінки і низька підготовка: військові навчання в Білорусі

Російсько-білоруські навчання показали слабкі організаційні сторони всередині армії. Проте пропагандисти Кремля дали їм високі оцінки. Замість того, щоб визнати помилки і провести роботу щодо усунення недоліків, лукашісти зі своїми кремлівськими дружками почали кампанію по дискредитації почалися в Україні навчань «Rapid Trident 2021». Часи йдуть а тактика все та ж. «
Повідомляє білоруський телеграм канал The Бульба @thebulbaa

 
Після затвердження дорожніх карт майбутньої інтеграції Росії і Білорусії, Лука став повністю «ручним». Тепер, ОГЛ (Олександр Григорович Лукащенко — ред.) втратив можливість просити фінансової допомоги і у Заходу, і у Росії одночасно. Тому синєпалому (Лукашенку — ред.) нічого не залишається, як брати активну участь в пропаганді Кремля, яка робить з нього людину, що не звітується перед собою в тому, що відбувається. «Найсумніше — це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони творять.
 
Мало того, що туди побігли наші селяни, — там створюються навчально-тренувальні табори в усе більшій кількості, де навчають цілеспрямовано — і не тільки втікачів — роботі по Білорусії, як кажуть спецслужби. Особливу увагу українській ділянці (кордону) — що ми там будемо робити. Ви бачите, вони туди, на Україну, тягнуть натовські війська. Під виглядом навчальних центрів вони створюють фактично бази.
СМОТРИ ТАКЖЕ
Учителя и врачи — подопытные кролики для испытания новой российской вакцины Бази Сполучені Штати створюють на Україні. Ясно, що нам треба на це реагувати», — поскаржився Лука (Лукашенко — ред). Однак інформація про створення баз США фігурує в хворих головах Луки (Лукашенко — ред) і Путіна, що вельми сумно. Це, крім усього, підтверджує і факт, що синєпалий (Лукашенко — ред) готовий нести будь-яку нісенітницю, який Вова (Путін — ред) йому надиктує, щоб ще трошки посидіти біля годівниці. Іншого шляху у нього немає, країна розвалюється, підприємства бідніють так само, як і народ. «

Відзначається в повідомленні телеграм каналу The Бульба
Крім Лукашенка, до дезінформаційної війни підключилися ЗМІ, створені окупаційною владою на захоплених територіях Донецької та Луганської областей. У статті про спільні україно-американські навчання вони чомусь почали говорити про постачання наркотиків до лав ЗСУ.

Інформації на сайті СБУ також не було виявлено, отже, це є частиною гібридної інформаційної війни проти України.
По всій видимості, Росію сильно турбують спільні навчання України і країн НАТО. Про це також свідчать провокації з боку країни-агресора: в секторі проведення навчань були помічені російські винищувачі, які здійснювали маневри під час активної фази тренувальних наступів.
 
Що б не говорили в пропагандистських ЗМІ РФ про партнерство України і США, Кремль дійсно стурбований ситуацією, що склалася. Проте заяви російських і проросійських ЗМІ — не більше ніж частина інформаційної війни, оскільки під собою вони не мають жодного доказу.


Джерело

Високі оцінки і низька підготовка: військові навчання в Білорусі

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.