Висилка дипломатів РФ з Чехії зменшила активність "кремлівських тролів"

Після депортації частини співробітників посольства РФ в Празі, на просторах чеського Інтернету значно знизилася активність «кремлівських тролів», які виступали з проросійських позицій.

Про це повідомило чеське видання Seznam Zpravy.

Активісти організації «Чеські ельфи», які займаються боротьбою з впливом Кремля на багатьох фронтах, в тому числі і в Інтернеті, шляхом відстеження анонімних інтернет-провокаторів на форумах і в соцмережах, першими прийшли до висновків про зниження активності «кремлівських тролів», які шляхом дезінформації намагалися впливати на громадську думку, образ мислення і вибір громадян. «19 квітня група з 18 російських дипломатів, визнаних чеською владою співробітниками спецслужб РФ, покинула Чехію, після чого було зафіксовано зменшення кількості фейкових публікацій в соцмережах, які готувалися співробітниками дипвідомства РФ в Чехії», — написали ельфи в звіті, додавши, що «росіяни», швидше за все, зменшили активність десь між 19 і 26 квітня. Пізніше інформація була підтверджена Службою інформаційної безпеки (BIS). «У нас є аналогічні відомості, ми знаємо про зниження активності анонімних інтернет-провокаторів. Зараз проводиться аналіз всієї отриманої інформації і з’ясовуються точні причини зниження їхньої активності», — заявив прессекретар BIS Ладіслав Штіч.

Джерело: https://myc.news/ua/za_rubezhom/vysylka_diplomatov_rf_iz_chehii_umenshila_aktivnost_kremlevskih_trollej?fbclid=IwAR1QejR4j2UTTvK6Fv0pvv3XwqoeZ_gfrNG5jndd_q_CZtqk1X8o1tcgY38

Висилка дипломатів РФ з Чехії зменшила активність "кремлівських тролів"

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.