Вчилися обороняти узберіжжя Азовського моря

Днями, в акваторії Азовського моря корабельна група ВМС ЗС України відпрацювала комплексне тактичне навчання на тему захисту морських комунікацій, ураження малорозмірних швидкісних плавзасобів противника, забезпечення дій підрозділів на приморському напрямку.

Навчання проходило вдень та вночі, за умовного застосування ворожого ракетно-авіаційного озброєння та засобів радіо-електронної боротьби. До основних епізодів увійшли виявлення і знищення засобів доставки диверсійно-розвідувальних груп та безпілотних літальних апаратів, ізоляція визначеної ділянки морського узбережжя, пошук і ураження тактичних груп малих швидкісних катерів умовного противника та дії підпорядкованих сил по недопущенню блокування пунктів базування.

Серед іншого, на переході морем екіпажами корабельної тактичної групи національного флоту було відпрацьовано питання з маневрування та ведення універсальної оборони, висвітлення надводної обстановки Азовського басейну, виявлення суден-порушників та надання допомоги аварійному кораблю.

— Проведення подібних навчань є вкрай важливим для підвищення бойової підготовки особового складу. Всі елементи відпрацьовувались із використанням стандартів Північноатлантичного Альянсу, а управління тактичною групою кораблів здійснювалось на англійській мові, — зазначив командир одного з дивізіонів надводних кораблів ВМС ЗС України капітан 2 рангу Максим Носенко. — Підсумовуючи проведення комплексного тактичного навчання варто відмітити, що екіпажі корабельної тактичної групи успішно впоралися з поставленими навчально-бойовими вправами та готові виконувати завдання за призначенням.

Джерело: http://big.zp.ua/index.php/2012-02-15-11-31-16/3919-2021-08-20-08-26-53

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *