Україну згадали в Стратегії нацбезпеки РФ, підписаній Путіним - подробиці

3 липня офіційний портал правової інформації Російської Федерації опублікував документ «Про Стратегію національної безпеки РФ». Згідно з документом, Путін планує зміцнення «братніх зв’язків» з населенням Білорусі та України. Однак інформації про способи досягнення цих цілей — немає.

У затвердженій стратегії країни-агресора йдеться про досягнення цілей зовнішньої політики Кремля за допомогою нібито зміцнення «братніх зв’язків між російським, білоруським і українським народами». Однак в документі не прописані конкретні кроки, завдяки яким Росія планує реалізувати свої цілі.

Також документ ставить завдання зміцнення позицій російської мови як «мови міжнародного спілкування» і надання підтримки громадянам РФ, які проживають в інших країнах, в збереженні їхньої «загальноросійської культурної ідентичності».

Колишній міністр Павло Клімкін вважає, що стратегія Путіна — показати, що Україна — це держава, яка не відбулася, і його пропагандисти постійно це повторюють і відзначають це.

«Я взагалі вважаю, що стратегія Путіна — показати, що Україна — це держава, яка не відбулася, і його пропагандисти постійно це повторюють і відзначають це. Він обов’язково щось зробить: щось до 30-річчя незалежності України або після неї. Це вже інше питання, але те, що зробить і відповідь буде — це 100%», — зазначив він.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/ukrainu_upomyanuli_v_strategii_nacbezopasnosti_rf_podpisannoj_putinym__podrobnosti?fbclid=IwAR1uIgN99qcnoXW6KxoDft3OIxtexFXNNidecF-J9jk5zGn1JD-WiJ1XL3g

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *