Українські підрозділи провели навчання в акваторії Азову

В Азовському морі відбулося тактичне навчання Корабельно-катерного складу Маріупольського загону Морської охорони та підрозділів Військово-Морських Сил ЗСУ, в ході яких військові відпрацьовували злагодженість спільних дій із протидесантної оборони узбережжя Азовського моря. Вночі тактичні групи кораблів та катерів Морської охорони вийшли в море для відпрацювання бойових маневрів.

Вони доставляли штурмові підрозділи до берега і надавали вогневу підтримку з моря, а також забезпечували безпеку судноплавства, закриваючи райони проведення стрільб, обстежували прибережні води для убезпечення рибалок-любителів від випадкового потрапляння в зону висадки десанту. 
Кораблі Морської охорони відпрацювали попереджувальну стрільбу по судну-порушнику, ураження надводної цілі та ліквідацію плавучої міни.
Під час прибуття до місця проведення стрільб, спостережна вахта кораблів Морської охорони зафіксувала наближення корабля Берегової охорони прикордонслужби ФСБ РФ. Зважаючи на часті провокації росіян в акваторії Азова, учасники навчань були готові реагувати на зміни в обстановці, але «недружні сусіди» лягли в дрейф та стежили з відстані близько 6 морських миль.
За підсумками тактичного навчання діям підрозділів керівництво дало оцінку «добре». І це означає, що завдання виконано, готовність підрозділів до виконання бойових завдань – забезпечена, оборона акваторії Азовського моря на належному рівні. Бойові підрозділи Об’єднаних Сил України здатні надати відсіч ворогу в разі агресії в Азовському морі.

Джерело: http://big.zp.ua/index.php/2012-02-15-11-30-38/3916-2021-08-03-08-19-22

Українські підрозділи провели навчання в акваторії Азову

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.