«Україна починає процес повернення того, що їй належить» - Зеленський

В ході виступу зі святковою промовою в День Незалежності глава України Володимир Зеленський заявив, що Україна буде повертати те, що належить їй, включаючи історичні та культурні цінності.

"Ми будемо повертати не тільки своїх, ми будемо повертати своє. Це історичні та культурні цінності нашої держави, які знаходяться за кордоном. Ми більше ніколи і нікому не подаруємо жоден камінчик нашої історії, не дамо окупувати жодну сторінку нашої історії, анексувати наших письменників, наших вчених, наших героїв, які перемогли нацизм", - сказав Зеленський.

Президент також підкреслив, що зараз справедливо говорити про 30-у річницю саме відновлення незалежності України і наша держава нарешті усвідомлює це і пишається цим.

"Я вітаю всіх нас з цим великим і важливим днем.Смотри такжеШмыгаль о Порошенко: наказание должно быть неотвратимо для всех Сьогодні ми відзначаємо 30 річницю проголошення незалежності України, 30 річницю її здобуття, а справедливіше, на мій погляд, сказати 30-у річницю відновлення незалежності України. Оскільки 24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність, а 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це, каже про це, пишається цим", - підкреслив Зеленський.

Президент зазначив, що українська історія і наша держава унікальні.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/ukraina_nachinaet_process_vozvrasheniya_togochto_ej_prinadlezhit__zelenskij

«Україна починає процес повернення того, що їй належить» - Зеленський

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.