У Києві проходить Кримська платформа: онлайн-трансляція

У Києві стартував перший саміт Кримської платформи. У ньому беруть участь представники 44 держав і міжнародних організацій, в тому числі 14 глав держав.

Захід пройде в конференц-центрі Парковий в центрі Києва. Парковий знаходиться недалеко від Верховної Ради і Маріїнського палацу. У ньому візьмуть участь представники 44 держав і міжнародних організацій, в тому числі 14 глав держав.

Саміт повинен початися виконанням Джамалою пісні 1944. Потім відбудеться офіційне засідання, в якому візьмуть участь президент Володимир Зеленський, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, глави зарубіжних делегацій.

Орієнтовний розклад інавгураційного саміту Кримської платформи:

10:50 — прибуття офіційних делегатів
11:25 — церемонія фотографування
11:30 — початок саміту Кримської платформи
14:30 — заява президента Володимира Зеленського за підсумками саміту
15:30 — панельні дискусії

Сьогодні в рамках саміту Кримської платформи почалася тристороння зустріч України, Німеччини і США, повідомив посол України в ФРН Андрій Мельник.

За словами дипломата, зустріч ініціювала Україна. Напередодні на спільному брифінгу з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель її анонсував президент Володимир Зеленський.

На зустрічі обговорюються питання транзиту газу через Україну. «Я хочу зрозуміти, що буде отримувати Україна, і що вона може втратити після 2024 року, хто і які гарантії дасть Україні», — сказав президент.

Раніше МЗС озвучив склад учасників Кримської платформи. В інавгураційному саміті візьмуть участь представники 44 країн, в тому числі дев’ять президентів. Пізніше про свою участь в саміті заявили в Ісландії і Албанії.

Джерело: https://myc.news/ua/glavnoe/v_kieve_prohodit_krymskaya_platforma_onlajntranslyaciya

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *