СБУ викрила військового на зборі розвідданих для військової розвідки РФ

Співробітники Служби безпеки України запобігли передачі оборонних відомостей представникам російської військової розвідки.

Про це йдеться в повідомленні пресцентру СБУ.

"Департамент військової контррозвідки Служби безпеки України у взаємодії з УСБУ в Рівненській області викрили українського військовослужбовця на зборі розвідданих для військової розвідки РФ. Представників російської спецслужби цікавила інформація мобілізаційного характеру", - йдеться в повідомленні.

За попередніми даними слідства, до протиправної діяльності військового залучив його родич, який є кадровим офіцером збройних сил РФ. За завданням кураторів агент збирав секретну інформацію у сфері оборони нашої держави.

Для зберігання і переправлення розвідувальних даних за кордон він використовував віддалені сервери зберігання даних і месенджери.
Співробітники СБУ затримали зловмисника під час спроби незаконної передачі мобілізаційних відомостей.

Ворожому агентові оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, планується обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Джерело: https://myc.news/ua/proishestvie/sbu_razoblachila_voennogona_sbore_razveddannyh_dlya_voennoj_razvedki_rf?fbclid=IwAR3UJVucGnKbVHYJCUkozNuvyRMdgW_LzBIi1c2AA-V7pUA80zEBLFUGxCE

СБУ викрила військового на зборі розвідданих для військової розвідки РФ

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.