СБУ ліквідувала агентурну мережу «ЛНР», яка хотіла влаштувати теракти в Україні

Служба безпеки України викрила протиправну діяльність псевдоспецслужби так званої «ЛНР» на території, підконтрольній українській владі. Зокрема, було викрито агентів, які планували підірвати співробітника СБУ і здійснити низку інших терактів в Україні.

СБУ вдалося вийти на зловмисника, що займався вербуванням українців у прифронтовій території. Ним виявився 27-річний житель Сєвєродонецька, який вступив до лав так званої «спецслужби ЛНР» у 2018 році. Восени цього ж року він отримав паспорт псевдореспубліки, а за рік ‒ і паспорт громадянина РФ.

За завданням кураторів з Росії зловмисник сформував агентурну мережу, переважно з числа близьких родичів співробітників СБУ. Вербування здійснював використовуючи шантаж та психологічний тиск, а також погрожуючи фізичною розправою над рідними і незаконним позбавленням майна, яке знаходиться на тимчасово окупованій території.

29 липня так званий розвідник «ЛНР» організував мінування службового автомобіля співробітника СБУ у Луганській області. Зусиллями підрозділів внутрішньої безпеки та контррозвідки СБУ його план вдалося зірвати, а завербованих агентів – виявити.

Наразі тривають заходи із виявлення та встановлення інших можливих агентів «псевдоспецслужби».

Джерело: https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-likviduvala-ahenturnu-merezhu-lnr-yaka-khotila-vlashtuvaty-terakty-v-ukraini?fbclid=IwAR2Dx1yh1GOGTIuVWBTkp_JN-rzJV7G1D5C7OEMI5LPh84mv8d1QV0xii0g

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *