Російські "аусвайси": кількість паспортів РФ в ОРДЛО досягла 630 тисяч

Секретар Ради нацбезпеки України Олексій Данилов заявив, що, видаючи паспорти РФ на сході України, Кремль намагається отримати додаткові голоси на виборах в Держдуму.   Росія продовжує закріплювати результати своєї окупації, затягує контрольовані нею українські території в свій простір. Кількість паспортів РФ, виданих жителям окупованих територій Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), досягла 630 тисяч.

«На території Донецької та Луганської областей 630 тисяч російських паспортів роздано. Фактично це гетто, тому що вони його загородили, з одного боку межа і з іншого боку межа. Це такий концтабір для жителів Донецької і Луганської областей і видають там ці документи. Це як Гітлер нападав, то він аусвайси видавав», — сказав Данилов.

Крім того, як зазначив Данилов, паспортизація в ОРДЛО порушує мінські домовленості. «Якщо подивитися мінські угоди, то там немає такого, що РФ повинна видавати аусвайси жителям Донецької і Луганської областей. Для чого це робить Путін? Ще раз підкреслюю, для того, щоб додатково взяти на виборах в Держдуму ще 500 тисяч голосів, це їхнє таке використання», — додав Данилов.

Джерело: https://myc.news/ua/glavnoe/rossijskie_ausvajsy_kolichestvo_pasportov_rf_v_ordlo_dostiglo_63__tysyach?fbclid=IwAR2ExDxwuxGKyzTaLknJce2IF2b4lv1Xi1LnJ2sod1LC0y8jZoIcTmd2NOI

Російські "аусвайси": кількість паспортів РФ в ОРДЛО досягла 630 тисяч

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.