Росія продовжує мілітаризувати Арктику, незважаючи на шкоду, що завдається екології

Використовуючи пост голови Арктичної ради, Росія продовжує мілітаризувати Арктику. Побоювання з приводу можливого забруднення навколишнього середовища Північного полюса, а також винищення унікальної флори і фауни починають збуватися.

На початку серпня Північний флот Росії провів великі військово-морські навчання в північно-східній частині Атлантичного океану, в ході яких він знову випробував гіперзвуковий крилатий ракетний комплекс «Циркон» 3М22.

Циркон 3М22 буде закуплений для надводних кораблів і підводних човнів у 2022 році. Однак на навчаннях були проведені не тільки випробування «циркону», а й новаторські випробування нової морської автоматизованої системи управління (АСУ).

Навчання Північного флоту були зосереджені на атаці ворожих кораблів. У пусках ракет брали участь атомний підводний човен «Орел», крейсер «Маршал Устінов» і фрегат «Адмірал флоту Касатонов». Два екіпажі розвідувального та протичовнового літака Ту-142 передали командуванню дані про гіпотетичного противника, а також завдали удару на відстані декількох сотень кілометрів від цілі.

Раніше також стало відомо, Росія перекинула на укріплені військові бази в Арктиці кілька атомних підводних човнів з ядерними самоврядними торпедами на борту. Тепер настала черга гіперзвукової зброї.

Крім того, що випробування озброєння і повітряно-морські навчання несуть за собою мету налякати Захід, вони завдають шкоди навколишньому середовищу.

Під час навчань було здійснено масу пострілів і вибухів, які, безсумнівно, глушили рибу і інших морських мешканців, які перебували в секторі навчань. Крім цього, військові кораблі і літаки не є «екологічно чистим транспортом», а значить, що мазут і паливо потрапило в океан.

З огляду на постійні випробування в Арктиці, мілітаризацію регіону, Росія поступово знищить унікальну природу в спробі налякати весь світ своїм «новітнім» озброєнням. А якщо згадати історію випробувань російської військової техніки, то нова ядерна катастрофа, на жаль, питання часу.
Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/ua/specproekty/rossiya_prodolzhaet_militarizirovat_arktiku_nesmotrya_na_vred_nanosimyj_ekologii

Росія продовжує мілітаризувати Арктику, незважаючи на шкоду, що завдається екології

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.