Росія поширює фейк про порятунок українського судна

З 3 липня російські пропагандисти щосили публікують новини про порятунок українського риболовецького судна. Однак попри те, що моряки подавали сигнали SOS, російські судна їх ігнорували. Згідно з даними, потерпіле в Чорному морі судно подавало сигнали, які чітко ловили представники російського флоту.

Росіяни розповідали казки про порятунок нашого судна в той час, коли його вже буксирував корабель морської охорони ДПСУ. Російський ракетний крейсер «Івановець» і прикордонний сторожовий корабель «Бездоганний», які нібито «рятували» наших моряків, просто ігнорували повідомлення SOS.

«Поширена російською стороною інформація про готовність надати допомогу українському риболовному судну є черговим інформаційним заходом Росії», — заявили в Міноборони.

Що відомо про аварію судна

Аварія сталася через несправність двигуна. Знеструмлене судно кілька годин дрейфувало в морі і подавало сигнали лиха. Попередньо, на борту було 4 людини. На допомогу рибалкам прибув корабель морської охорони ДПСУ «Балаклава». Він відбуксирував судно в одеський порт «Очаків». На щастя, ніхто не постраждав.

Джерело: https://myc.news/ua/sobytiya/rossiya_rasprostranyaet_fejk_o_spasenii_ukrainskogo_sudna?fbclid=IwAR1-tM2bJ4O97D9mn1zCO5SrTFyUlSC3pbZykeQtKIapjOgFBvlEW7fdKx8

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *