Росія бере під контроль Інтернет

Росія не залишає спроб взяти під контроль інтернет-простір на території країни.   Перед парламентськими виборами в Думі прийняли закон, який дозволяє «видаляти інформацію на сайті, яка порочить ім’я і честь, а також є неправдивою щодо того, про кого ця стаття написана». Дії виконуються після звернення в прокуратуру, за необхідних доказів.   Далі запит передається в Роскомнагляд, який вже видаляє «неправомірний» контент або ж блокує цілий сайт. На всю процедуру виділяється до 15 днів: 10 днів для розгляду прокуратури, 5 днів для роботи Роскомнагляду.   Також примітно й те, що з ланцюжка «правової системи» прибрали суд. Тобто в прокуратурі вирішуватимуть, чи доведена вина, чи ні, вистачає наданих доказів чи ні.

Настільки швидка розробка і прийняття закону, спрощена схема розгляду і виконання покарання говорить про надзвичайну зацікавленість влади. Оскільки несистемна опозиція не допускається до виборів, то теоретично, Єдиній Росії ніхто не зможе скласти конкуренцію. Проте популярність правлячої партії падає і цьому сприяє безліч розслідувань незалежних ЗМІ в Інтернеті.

Без суду, процедура спрощується і прискорюється. Видалення «неправильної» інформації може відбуватися за лічені години, а то й хвилини, що не дозволить ознайомитися з викривальним матеріалом і перешкодити роботі пропагандистів в переддень виборів.
У Росії знайдено спосіб, як «легально» перемогти інакомислення в Інтернеті

Джерело: https://myc.news/ua/specproekty/rossiya_beret_pod_kontrol_internet?fbclid=IwAR2gtHohGOwhJaBle5cHDSJh8UwDB9B3u4Uu3Ofo7OcKLiT7NS1-2EVYkBI

Росія бере під контроль Інтернет

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.