Проблеми з водою в Криму тривають

Сьогодні через аномальні опади затопило місто Керч в Криму. Відомий експерт-кліматолог вважає, що це може бути пов’язано з минулорічними спробами російської влади маніпулювати погодою і викликати штучні дощі.

Проблеми з водою в Криму тривають

«Намагаючись вирішити нерозв’язну проблему посухи, окупаційна влада звернулася до горе-вчених, які почали розкидати йодид срібла з літаків» — пояснив експерт, — «цей безвідповідальний експеримент може мати далекосяжні наслідки, природний баланс в атмосфері порушений. Посухи можуть чергуватися з повенями. Це можна порівняти з трагедією в Чорнобилі».

Самолет сбрасывает иодид серебра

Тривалі спроби Путіна вирішити проблему з пересихаючими водосховищами на півострові нарешті увінчалися «успіхом». Однак тепер у людей інша проблема — повінь. Більш того, як стверджують експерти, це може повторитися ще не один раз.   Безсумнівно, люди на сході кримського півострова терплять лихо. Там також введено надзвичайний стан. Проте, в даній ситуації знайшлося місце і для гумору. На відео, в якому відображений нинішній проросійський глава Криму Сергій Аксьонов, видно, як він і низка його наближених колег пересуваються на човні затопленими вулицями Керчі. Слідом за ними пливуть співробітники МНС, яким, після прибуття Аксьонова на місце події, в човні не вистачило місця: https://www.youtube.com/embed/stjI90Ftsq8 В Інтернеті подію вже називають «найдивніше відео дня». Сам Аксьонов стверджує, що це люди, які переодяглися у форму МНС і пливуть за човном. Пізніше глава Криму повідомив, що МНС-ники пливли начебто не за човном, а пливли в лікарню, тому що занадто високий рівень води не дозволив їм нормально пересуватися пішки.   Втім, питання про те, чому люди пересуваються вплав, а не на човні, залишається відкритим. Така ситуація демонструє ставлення окупаційної влади до населення Криму. На відео Сергій Аксьонов повністю ігнорує той факт, що співробітники МНС пливуть за човном і ніби їх не помічає. Також і на всьому півострові — народ страждає, а окупанти дивляться на них крізь пальці.

Джерело: https://myc.news/ua/obshestvo/problemy_s_vodoj_v_krymu_prodolzhayutsya_video

Проблеми з водою в Криму тривають

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.