Президент озвучив план заходів до Дня Незалежності

У зв’язку зі святкуванням 30-річчя Незалежності України, урочисті заходи в країні будуть проходити три дні — 22, 23, 24 серпня. Ці дні в країні оголошені офіційними вихідними.

Про це розповів Володимир Зеленський на форумі «Україна 30».

У Софійському соборі з 16 серпня українці зможуть побачити оригінал Конституції Пилипа Орлика.

22 серпня при участі президента відбудеться вручення нагороди Національна легенда України. Її будуть присуджувати громадянам за видатні особисті заслуги в становленні незалежної України, зміцненні її державності, захисті Вітчизни та служінні українському народові. Це учасники АТО, добровольці, медики, волонтери.

23 серпня, в День державного прапора України, в Черкаській області відбудеться урочисте підняття синьо-жовтого прапора — символу української незалежності.

Фасади будинків Верховної Ради, Національної опери, палацу Україна, ЦУМу, ТРЦ Гулівер в Києві будуть кольорів державного прапора. Урочистості пройдуть у всіх областях країни.

Також 23 серпня відбудеться саміт ініціативи президента України Кримська платформа. Захід складатиметься з чотирьох панелей на теми: політика невизнання і санкцій; виклики безпеки; захист прав людини в тимчасово окупованому Криму; відновлення прав кримськотатарського народу.

Крім того, 23 серпня запланований святковий концерт для лідерів держав в Національній опері України за участю легенд опери і балету.

24 серпня на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних сил України. Заплановані заходи за участю представників і техніки всіх сил сектора безпеки і оборони України та країн-партнерів.

В цей же день відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі.

А ввечері 24 серпня на НСК Олімпійський розпочнеться святкове шоу Незалежність в нашій ДНК. День Незалежності країни, в якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери і балету, а також симфонічний оркестр.

Цього року святкування тридцятої річниці Незалежності України триватиме три дні, а військовий парад буде проводитися не тільки на суші, але і на воді.

Джерело: https://myc.news/ua/obshestvo/prezident_ozvuchil_plan_meropriyatij_ko_dnyu_nezavisimosti?fbclid=IwAR2Q9kZh7QgqmXWUxokC4tnxRBUp-csp7wmgIy1VCt8lDi-8fqicFSlVZZE

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *