Поки РФ продовжує агресивну політику, ЄС повинен зберігати тверду позицію - Науседа

Не можна говорити про наступний етап у відносинах ЄС з Росією, поки РФ не відмовиться від своєї агресивної поведінки.   Про це президент Литви Гітанас Науседа заявив під час спілкування з пресою перед зустріччю з главою Європейської ради Шарлем Мішелем.
Відеозапис пресконференції оприлюднений на мультимедійному сайті ЄС. «Поки Росія продовжує агресивну політику і не змінює свою поведінку, ми не можемо говорити про наступний етап в наших відносинах. Я задоволений, що під час зустрічі Європейської ради в червні Євросоюз продемонстрував змістовну і єдину позицію щодо Росії», — сказав президент Литви. Він також розповів, що однією з тем розмови з Мішелем стануть європейські устремління країн Східного партнерства. Зокрема, обговорюватимуться шляхи підтримки і просування реформ в Україні, Молдові та Грузії. «Я знаю, що вже незабаром ви зможете відвідати ці країни перед наступним самітом Східного партнерства (запланований на грудень поточного року — ред.)», — додав литовський лідер, звертаючись до президента Європейської ради. Як повідомлялося, сьогодні Володимир Зеленський прибуде з візитом до Литви, де, зокрема, проведе зустріч з Шарлем Мішелем.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/poka_rf_prodolzhaetagressivnuyu_politikuesdolzhen_sohranyat_tverduyu_poziciyu_nauseda?fbclid=IwAR16fOzY96UKEY7HpftT7HSFzi0LezWJHrMD03_71iqo1pMCZO6FHLv_KyQ

Поки РФ продовжує агресивну політику, ЄС повинен зберігати тверду позицію - Науседа

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.