Підвищенню пенсійних виплат чорнобильцям - бути. Зеленський підписав закон

Президент України Володимир Зеленський схвалив рішення Ради про підвищення пенсійних виплат учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, а також особам, які постраждали внаслідок неї. Відповідний закон був підписаний президентом вчора, 30 червня, а сьогодні він частково набуває чинності.   Про це інформувала пресслужба глави держави.

Так, закон «Про внесення змін до закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» у вівторок підтримала Верховна Рада. «Документом визначені мінімальні розміри пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи. Розміри такої пенсії для I групи інвалідності не можуть бути нижче 6000 гривень, для II групи інвалідності — 4800 гривень, для III групи інвалідності та дітей з інвалідністю — 3700 гривень», — йдеться в повідомленні пресслужби.

Джерело: https://myc.news/ua/politika/povysheniyu_pensionnyh_vyplat_chernobylcam___byt_zelenskij_podpisal_zakon?fbclid=IwAR0BfPEfPuzKRh3CbslB1HwlGvOIVQkmpMWGc6slzIkUkeaaJmIzmaJ1eSk

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *