«Ні краплі окупанта»: КРЦ починає інфокампанію про водопостачання Криму

Незважаючи на те, що в окупованому Криму катастрофічно не вистачає води, російська влада продовжує закликати тисячі туристів на півострів.
Щоб «проінформувати міжнародне співтовариство про те, що дійсно відбувається в Криму і попередити про можливі наслідки, Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ) запустив інформаційну кампанію« Ні краплі окупанта ».
Про це повідомляє сайт КРЦ, 30 липня.

«Тема дефіциту води загострилася в 2020 році. Окупаційна влада продовжують активно популяризувати цю «проблему», роблячи різні заяви. Уже кілька разів Росія звинувачувала в нестачі води саме Україну і закликала міжнародне співтовариство звернути увагу на «антигуманні дії» Києва по перекриттю подачі води в окупований Крим », - відзначають в КРЦ.

Тут також вказали на те, що російська мілітаризація півострова при цьому триває, що, на думку правозахисників, безпосередньо впливає на забезпечення населення Криму водою.
У КРЦ намір інформувати про те, «кому дійсно не вистачає води і хто в цьому винен».
Раніше Генеральна прокуратура Росії звернулася до Європейського суду з прав людини зі скаргою на Україну, в тому числі, за «водну блокаду» Криму. Пізніше стало відомо, що Європейський суд з прав людини відхилив запит Росії про застосування тимчасових заходів в рамках міждержавної скарги на Україну про вимогу припинити блокування надходження прісної води до Криму і обмеження прав національних і мовних меншин.

Влада Криму заявляли, що готуються подати проти України позов «через шкоди, заподіяної півострову водної блокадою» після перекриття Північно-Кримського каналу. Як заявляв голова російського парламенту Криму Володимир Константинов, перш ніж звертатися до міжнародних інстанцій підуть позови в російські суди.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що відновлення подачі дніпровської води в Крим по каналу можливо тільки після його деокупацію.

Моніторингова місія ООН в Україні наполягає на тому, що з урахуванням анексії Кримського півострова «Росія несе основну відповідальність за забезпечення доступу до води захищеним особам в Криму».

Джерело: https://myc.news/ua/obshestvo/ni_kapli_okkupantu_krc_nachinaet_infokampaniyu_o_vodosnabzhenii_kryma?fbclid=IwAR3NCfvgWPmmrVwV8M3t3XMIU_yygxdwRP4RrK1RD_CRfzhJsrWsFLmGY_Q

«Ні краплі окупанта»: КРЦ починає інфокампанію про водопостачання Криму

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.