Нарощування військової присутності України в Азовському морі нервує агресора

В Азовському морі українські прикордонники, підрозділи Морської охорони та Військово-Морських Сил ЗСУ провели тактичне навчання, чим привернули увагу ФСБ Росії.

Зокрема, військові відпрацьовували злагодженість спільних дій із протидесантної оборони узбережжя Азовського моря, протидію агресору та забезпечення вільного та безпечного судноплавства, провели попереджувальну стрільбу по судну-порушнику, ураження надводної цілі та ліквідацію плавучої міни.
Під час прибуття до місця проведення стрільб, спостережна вахта кораблів Морської охорони зафіксувала наближення корабля Берегової охорони прикордонслужби ФСБ РФ. Зважаючи на можливі провокації росіян, учасники навчань були готові реагувати на зміни в обстановці та надати гідну відсіч в разі загострення конфлікту. Проте, прикордонники ФСБ РФ не наважились на відкритий військовий акт агресії та лише спостерігали за українськими військовими, супроводжуючи учасників навчань.
Після систематичного нарощування присутності ВМС України в Азовському морі, швидке будування нових стратегічних військових баз в портах Азовського моря, зростання чисельності бойових кораблів в акваторії, з боку агресора значно зменшилался кількість провокацій та конфліктів.
Професійні дії підрозділів в умовах присутності реального ворога отримали найвищу оцінку після проведеного аналізу навчань. Бойові підрозділи Об’єднаних Сил України продовжують надійно захищати акваторію Азовського моря від дії агресора.

Джерело: https://www.facebook.com/photo?fbid=1180224542477692&set=a.183379395495550

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *