На Крим обрушилися зливи: місто Керч перетворилося на Венецію

Крим страждає через несприятливі погодні умови, вночі 17 червня на півострові випали дві місячні норми опадів, більше за всіх постраждало місто Керч.

У центральній частині Криму дощі були слабші, повідомляє ТАСС.

Понад 200 домоволодінь в Керчі були підтоплені, лікарні і частина міста залишилися без електрики через сильні зливи. Введено режим надзвичайної ситуації. Почалася евакуація людей. https://www.youtube.com/embed/H9uRF2LZzjo По всьому Криму оголосили штормове попередження в зв’язку з несприятливими погодними умовами.   На думку відомого експерта-кліматолога, аномальні опади можуть бути пов’язані з торішніми спробами російської влади маніпулювати погодою і викликати штучні дощі. «Намагаючись вирішити нерозв’язну проблему посухи, окупаційна влада звернулися до горе-вченим, які почали розкидати йодид срібла з літаків. Цей безвідповідальний експеримент може мати далекосяжні наслідки, природний баланс в атмосфері зруйнований. Засухи можуть чергуватися з повенями. Це можна порівняти з Чорнобилем» , — сказав експерт. https://www.youtube.com/embed/L49d_8-_ufE «Глава» Криму Сергій Аксьонов примчав в затоплене місто і на човні проплив в проблемних місцях.  https://www.youtube.com/embed/ief0lpII3nY За моторним човном пливли три людини, на яких ніхто не звертає уваги, з чого випливає висновок, що це охоронці глави, яким не вистачило місць у човні.

Джерело: https://myc.news/ua/proishestvie/na_krym_obrushili_livni_gorod_kerch_prevratilsya_v_veneciyu?fbclid=IwAR0GlMBEkPOzNjU4KWdEgjJhkdR4CzHmeUhXvOd1vXJxkJibZMBLMu1FCss

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *