Маніпуляція або вимушений захід: сьогодні РФ призупинила поставки газу в Європу

Росія призупинила транзит газу в європейські хаби через необхідність технічного обслуговування діючого газопроводу Північний потік. Терміни обслуговування з 13 по 23 липня.   Про це повідомляє компанія-оператор газопроводу Nord Stream AG.

Так, на газопроводі буде проведено тестування механічних компонентів, а також систем автоматизації для забезпечення ефективності та безпеки експлуатації газопроводу.

«Графік і план робіт з технічного обслуговування газопроводу були завчасно узгоджені з партнерами Nord Stream AG з транспортування газу вище і нижче по потоку», — йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що минулого тижня на ремонт зупинили газопровід Ямал-Європа. При цьому Газпром відмовився бронювати додаткові транзитні потужності ГТС України.

У Нафтогазі дії Газпрому пояснюють тим, що компанія шантажує Європу рекордно високими цінами на газ, щоб запустити в експлуатацію газопровід Північний потік-2.

Джерело: https://myc.news/ua/novosti_mira/manipulyaciya_ili_vynuzhdennaya_mera_segodnya_rf_priostanovila_postavki_gaza_v_evropu

Маніпуляція або вимушений захід: сьогодні РФ призупинила поставки газу в Європу

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.