Кремль ігнорує факти, викладені в розслідуваннях Навального

Олексій Навальний, російський опозиціонер, організатор Фонду по боротьбі з корупцією протягом декількох років випускав розслідування, доводячи, що кремлівська влада обкрадає власний народ. Він випустив таке ж розслідування після отруєння. Проте, при наявності доказів, свідчень і навіть зізнання одного з отруйників, Кремлю не тільки вдалося «вийти сухим з води», але і посадити головного опонента Путіна до в’язниці.

За словами Навального, він був отруєний двічі і обидва рази тим, хто отруїв, не вдалося завершити задумане. Одного разу була отруєна його дружина Юлія. Після другого випадку замаху на його життя, опозиціонер разом зі своїми колегами з ФБК, а також за підтримки інших незалежних ЗМІ провели розслідування, в ході якого змогли з’ясувати імена тих людей, які труїли Олексія. Більш того, в ході розслідування стало відомо, що ці ж люди супроводжували Навального в багатьох поїздках. Також вдалося встановити, що всі вони є співробітниками ФСБ. Завдяки помилці одного з них, Олексій зміг в подробицях дізнатися, як проходила операція, що робили з його речами, куди наносили отруту і те, що саме вони, співробітники Федеральної служби безпеки, намагалися його отруїти.

Розслідування було проведено вже після того, як Навальний вийшов з коми і почав одужувати. При цьому в МВС продовжували ігнорувати запити про порушення кримінальної справи. Всі вищі органи влади вимагали від німецьких лікарів передачі біоматеріалів опозиціонера, щоб почати розслідування. Однак згідно з міжнародним правом, Німеччина не зобов’язана була відправляти ніякі результати експертизи.

Тим часом Кремль продовжував вигадувати версії, приховуючи істину. В одній з них Навальний щось з’їв, в іншій — щось випив, в третій сам інсценував отруєння, в четвертій ця вся ситуація — «підступний західний план, щоб ввести нові санкції проти Росії».

Десятки країн вимагали провести РФ офіційне незалежне розслідування, на що в Кремлі відповідали — «Росія нічого нікому не винна».

Зібраних матеріалів вистачило, щоб ввести санкції проти РФ. Влада РФ проігнорувала всі звинувачення Навального.

Крім того, опозиціонеру висунуті звинувачення в наклепі на президента.

Уряд Росії проєктує власну реальність. У ній, як сказав Путін, вони «білі і пухнасті», а навколо їхньої країни одні «Шерхани і підлі Табакі», які будують підступи і хочуть захопити владу. Ці судження — частина гібридної війни, призначеної для власного народу.

Джерело: https://myc.news/ua/specproekty/kreml_ignoriruet_fakty_izlozhennye_v_rassledovaniyah_navalnogo?fbclid=IwAR3BVL37Wz6D67L1SgTh0I2dyYI7XDTBVHsdWZJypEun3M-WO0w6mbNBeTs

Кремль ігнорує факти, викладені в розслідуваннях Навального

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.