Контррозвідка СБУ затримала двох колишніх бойовиків «Л/ДНР», які обстрілювали позиції українських військових

Контррозвідники СБУ під час спецоперації в Одеській та Харківській областях затримали двох колишніх учасників незаконних збройних формувань. Встановлено, що зловмисники причетні до обстрілів позицій сил АТО.

За даними слідства, у лавах бойовиків вони перебували протягом 2014 ‒ 2016 років. За цей період зловмисники брали активну участь у бойових діях проти українських військових у районах Донецька, Дебальцевого, Широкиного і Докучаєвська.

Наразі слідчі органів безпеки повідомили затриманим про підозру за  ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності підозрюваних і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки нашої країни.

Заходи із викриття зловмисників проводили за процесуального керівництва Одеської і Харківської обласних прокуратур.

Джерело: https://ssu.gov.ua/novyny/kontrrozvidka-sbu-zatrymala-dvokh-kolyshnikh-boiovykiv-ldnr-yaki-obstriliuvaly-pozytsii-ukrainskykh-viiskovykh?fbclid=IwAR2gtwmzvdv6kO18JMWFiu174BiX2qN_LtBQsJAm3K-UbeQY7zdDLJA7RAU

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *