Як в Україні відзначать 30-й День Незалежності. Онлайн трансляція

Ювілей, який сьогодні відзначає вся країна, пройде з незвичайним розмахом: близько 150 заходів, присвячених 30-й річниці незалежності, пройдуть по всій країні.

Кульмінацією сьогоднішнього дня святкувань, 24 серпня, повинен стати потрійний парад: його проведуть на Хрещатику і на Дніпрі в Києві, а також в Одесі. У параді візьмуть участь понад 5 тис. військових і представників оборонного сектора (включаючи учасників бойових дій), 100 літальних апаратів, 400 одиниць озброєння і техніки.

Парад на Хрещатику буде містити проходження пішої колони, проїзд механізованої колони та проліт повітряної колони. На Дніпрі в Києві передбачено урочисте проходження катерів і проліт авіації. Крім того, одночасно з проведенням параду на Хрещатику запланований артилерійський салют з острова Труханів.

Паралельно з парадом у Києві відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і проліт авіації, показ озброєння та військової техніки в Одесі — з висадкою десанту і демонстрацією показового артилерійського бою.

На 13:00 заплановано урочисте засідання Верховної Ради з нагоди 30-ї річниці прийняття Акту проголошення незалежності України. На нього запрошений президент Володимир Зеленський. Крім того, о 14:20 має розпочатися засідання позачергової сесії парламенту — Рада розгляне законопроєкт про великий Державний Герб України.

Також сьогодні в офіційній святковій програмі заплановано концерт італійського співака Андреа Бочеллі, а ввечері на НСК Олімпійський в Києві розпочнеться святкове шоу Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни. Згідно з анонсом Офісу Президента, в ньому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери і балету, а також симфонічний оркестр.

Джерело: https://myc.news/ua/glavnoe/kak_v_ukraine_otmetyat_3_j_den_nezavisimosti_onlajn_translyaciya

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *