ГУР: Путін використовує тему Другої світової війни, як джерело пропаганди і фейків

Керівництво Кремля маніпулює темою Другої світової війни в своїх геополітичних цілях.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.
9 червня нижня палата парламенту РФ прийняла в остаточному читанні законопроєкт про внесення змін до закону Про увічнення перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На початку липня його підписав глава Кремля Володимир Путін. Документ забороняє публічно заперечувати «вирішальну роль радянського народу в розгромі нацистської Німеччини».

За словами Буданова, складається враження, що для Кремля Друга світова війна триває і є джерелом пропаганди і фейків, в першу чергу для росіян, «які виховуються на міфах так званої Вітчизняної війни як «народ-визволитель».

Глава ГУР заявив, що українська розвідка відстежує гібридні методи, які Кремль використовує для відбілювання своєї історії та історії СРСР:

«Цей наратив не тільки допомагає РФ ділити світ на своїх і чужих, а й мотивує і виправдовує російську збройну агресію, як і в Радянському Союзі, подається як «звільнення» або боротьба з «фашизмом»».

Джерело: https://myc.news/ua/politika/gur_putin_ispolzuet_temu_vtoroj_mirovoj_vojny_kak_istochnik_propagandy_i_fejkov?fbclid=IwAR3y9R9oFy2nR1F8ag511uWdK7YOerMnCoykoJT8OxnyDjmZaUuF6hzRABA

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *