До поглинання Білорусі Росією залишилося не більше декількох місяців

До остаточного злиття Білорусі з Росією залишилося всього декілька місяців. Для цього необхідно завершити оформлення «пакета союзних програм».
Про це заявив прем’єр-міністр Білорусі Роман Головченко. «Істотний прогрес досягнутий. Фактично мова йде вже про узгодження, утрушування технічних моментів. Я перебуваю в постійному тісному контакті з моїм колегою — головою уряду Росії. Віцепрем’єри працюють, фактично щотижня зустрічаються. Є велика впевненість в тому, що в останні місяці весь пакет союзних програм буде сформований», — сказав Головченко. Самопроголошений уряд Білорусі на чолі з Олександром Лукашенком покладають великі надії на створення Союзної держави з РФ. Вони впевнені, що подібна взаємопідтримка буде вигідна обом республікам, особливо в ситуації, що склалася, коли Білорусь з усіх боків «обкладена» санкціями. Більш того, даний союз може бути поштовхом до розвитку білоруських підприємців різного рівня.

Відзначається, що спільно розроблені «союзні програми» забезпечать «фактично новий план роботи в рамках Союзної держави». «Ми домовилися, як ми будемо гармонізувати законодавство, яким чином будемо вибудовувати рівні умови для суб’єктів господарювання через створення єдиного регулювання, заснованого на єдиних принципах і адмініструванні податків, їхньої структури. Тому я впевнений, що від руху по союзних програмах виграють всі. В першу чергу білоруські виробники, які отримають рівні умови роботи з російськими підприємствами».   При утворенні «союзної держави» Білорусь розраховує потрапити під повну опіку РФ, проте якоюсь мірою це позбавляє її свободи самовизначення як в промисловій сфері, так і в сільському господарстві. «І друге — ми будемо чітко розуміти, як ми спільно розвиваємо нашу промисловість, наше сільське господарство. Це фактично координаційний штаб, щоб піти від тих проблем, коли ми витрачали гроші, припустимо, на створення одних і тих же компетенцій», — додав Головченко. Таким чином, до повного злиття Білорусі і Росії залишилося залагодити деякі технічні моменти, а в цілому майбутнє країни вже визначено вищим керівництвом.

Джерело: https://myc.news/ua/za_rubezhom/do_poglosheniya_belarusi_rossiej_ostalos_ne_bolshe_pary_mesyacev?fbclid=IwAR3KBg4rABXOdBIW_O2mJ7uFbAR7jtGQeaY28ZwAs9zMks7-R7a4zjjhInQ

от gaslo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *